Pergola tarasowa
Poznaj elementy opcjonalnego
wyposażenia pergoli tarasowych

Akcesoria i wyposażenie pergoli

Nowoczesne systemy zadaszeń tarasowych sprawiają, że możesz cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu o każdej porze dnia, jednocześnie mając komfortową przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

Sterowanie stopniem otwarcia dachu sprawia, że to Ty decydujesz, kiedy i ile słońca wpuścisz na swój taras. Jeśli lubisz wypoczywać na zewnątrz po zmroku, również w chłodniejsze dni przydatne będą zintegrowane ekrany boczne, oświetlenie LED czy ogrzewanie.

Zobacz film

Jak montujemy pergolę z dodatkowymi akcesoriami i wyposażeniem

Pergole tarasowe premium

Producent pergoli aluminiowych La Pergoletta

Zadaszenia tarasowe La Pergoletta to innowacyjne, aluminiowe konstrukcje, które gwarantują skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, stuprocentową wodoszczelność, ogromną swobodę aranżacji oraz możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru, kolorystyki i wyposażenia. Pergole tarasowe pozwalają na czerpanie radości z przebywania na tarasie w różnych warunkach pogodowych. Skutecznie ochronią przed opadami i zniwelują ilość wpadających na taras promieni słonecznych.

Zadaszenia tarasowe to konstrukcje o modnym designie, które dodadzą elegancji i nowoczesnego wyglądu.

Kontakt tel. +48 518 331 888.

Pergola premium – jak wybrać?

Ekskluzywne pergole La Pergoletta

W wyborze zadaszenia tarasu jakość powinna być cechą kluczową, bo to ona ma wpływ na jego żywotność i bezpieczeństwo użytkowania. Wysoka jakość odnosi się w tym przypadku nie tylko do samych komponentów, ale także do projektu, wykorzystanych rozwiązań, wykonania, montażu itp. Wszystko to z pewnością wpływa na stosunkowo wysoką cenę, jednak daje nieporównywalnie większy komfort i bezpieczeństwo użytkowania przez wiele lat.

Dobrej jakości, nowoczesne i funkcjonalne zadaszenie tarasu staje się integralnym elementem bryły budynku, powiększając przestrzeń wypoczynku, z której można korzystać bez względu na warunki atmosferyczne. Z pewnością jest też inwestycją podnoszącą wartość nieruchomości.

Poznaj bliżej

Blog

Świat pergoli
i zadaszeń tarasowych

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
WycenaWycena pergolePobierz Katalogbroszury pergole