Cykl wydarzeń POD PERGOLĄ
La Pergoletta
Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Poznaj wszystkie możliwości naszych pergoli i zaprojektuj z nami swój wymarzony taras.

W showroomie w Warszawie ekspozycję stanowią dwa luksusowe modele – Altea i Ombra Grande, w Katowicach stanęła Altea, Ombra Grande i Lantana. Pokazowe pergole posiadają bogate wyposażenie dodatkowe – materiałowe boczne screeny, szklane przesuwne panele, grzejniki na podczerwień i oświetlenie LED i LED RGB.

W komfortowych warunkach możecie Państwo poznać szczegóły ich konstrukcji, przetestować wszystkie funkcje, sprawdzić, jak działa automatycznie sterowany dach, jak zmienia się nastrój, w zależności od wyboru oświetlenia. I wyobrazić sobie własny taras pod pergolą. My pomożemy zaplanować go w szczegółach i zrealizujemy projekt, dając gwarancję najwyższej jakości.

Showroomy La Pergoletta

Showroom Warszawa Mokotów

Pergola Altea
Pergola Ombra Grande
ul. Smyczkowa 17
02-678 Warszawa
więcej

Showroom Katowice

Pergola Altea w kolorze antracytu
Pergola Ombra Grande biała
Zadaszenie Lantana
ul. Francuska 106 b
40-507 Katowice
więcej

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij do nas formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów się na spotkanie.

Zapraszamy do kontaktu inwestorów prywatnych, architektów, firmy oraz instytucje, zainteresowane naszą ofertą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do jego przetworzenia. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma FJ7 S.C. z siedzibą przy ul. Smyczkowej 17, 02-678 Warszawa.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest: Dariusz Jaworski NIP 6262026311, Regon 242837348 oraz Paweł Foltys NIP 9690091461, Regon 276542299 - wspólnicy prowadzący wspólnie działalność gospodarczą w oparciu o umowę spółki cywilnej pod firmą FJ7 S.C. z siedzibą przy ul. Smyczkowej 17, 02-678 Warszawa, NIP Spółki: 7010690694, REGON: 367257996 zwanych dalej "Administratorem" .Więcej

  Poznaj nasze

  Pergole

  Świat pergoli
  i zadaszeń tarasowych

  Hello

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  WycenaWycena pergolePobierz Katalogbroszury pergole