Pergola Lantana Flat
Minimalistyczna
osłona tarasu
Pergola Lantana Flat
Minimalistyczna
osłona tarasu

Pergola Lantana Flat

LANTANA FLAT to minimalistyczna osłona tarasowa, którą wyróżnia poziomy materiałowy dach, bez nachylenia. W porównaniu do klasycznego modelu LANTANA może on zostać zamontowany na dowolnej wysokości, co świetnie sprawdzi się w przypadku niskich domów.

Aluminiowa konstrukcja została wyposażona w idealnie naciągniętą, akrylową tkaninę przy wykorzystaniu technologii ZIP. System ten utrzymuje maksymalnie napięty materiał dzięki skutecznym mechanizmom naprężeniowym, umieszczonych w bocznych prowadnicach.

Jeśli szukasz pergoli, która ochroni Cię przed słońcem, jest to świetne rozwiązanie. Możesz odpoczywać na zewnątrz od świtu aż po zmierzch, jednocześnie podziwiając panoramiczny widok na ogród.

Dodatkowe opcje

Pergola jest przeznaczona do montażu przy fasadzie budynku. Standardowo dostępna jest w kolorze białym lub antracytowym, opcjonalnie również we wszystkich kolorach palety RAL.

OTWIERANY DACH

Składany dach pergoli LANTANA FLAT pozwala osłonić się przed nadmiernym słońcem. Możemy nim swobodnie sterować, ustawiając w dowolnej pozycji.

MONTAŻ

Konstrukcję LANTANA FLAT możemy zamontować przy fasadzie dowolnego budynku. Dzięki opcji całkowitego składania dachu, pomieszczenia bezpośrednio z nią sąsiadujące pozostają dobrze doświetlone.

5 LAT GWARANCJI

Pergole objęte są gwarancją producenta:

5 lat – elementy konstrukcyjne
3 lata – elektronika
2 lata – oświetlenie

ODPORNOŚĆ NA WIATR

Pergolę LANTANA FLAT cechuje druga klasa wiatrowa, co oznacza wytrzymałość na wiatr o sile 5 w skali Beauforta. W praktyce daje to możliwość korzystania z zadaszenia przy wietrze wiejącym nawet do 40 km/h.

TKANINA

Dach pergoli skonstruowany jest z najwyższej jakości tkaniny akrylowej o wysokiej trwałości barw. Dziesiątki kolorów do wyboru dają możliwość dopasowania zadaszenia do każdego tarasu.

Informacje techniczne

MAKSYMALNE WYMIARY

6 m x 4 m (dł. x szer.)

Kolory

STANDARDOWE KOLORY

Antracyt

Biały

OPCJONALNE KOLORY

200 kolorów z palety RAL ( na zamówienie )

Wyposażenie dodatkowe

Pergola tarasowa oświetlenie

OŚWIETLENIE LED W DODATKOWEJ BELCE

Pergolę LANTANA FLAT możemy wyposażyć w dodatkowe poprzeczną belkę, w których montowane są listwy LED, jeszcze lepiej doświetlające przestrzeń po zmroku.

Pergola tarasowa

ZDALNE STEROWANIE

W przypadku sterowania elektronicznego pergoli, wszystkie funkcje mogą być obsługiwane za pomocą jednego pilota firmy Somfy. Możemy zdalnie otwierać i zamykać dach, opuszczać i podnosić boczne ekrany i sterować oświetleniem LED.

Pergola tarasowa czujnik

CZUJNIK WIATRU

Czujnik wiatru chroni pergolę nawet podczas nieobecności domowników. Dach zwija się automatycznie pod wpływem pierwszych większych podmuchów wiatru.

OŚWIETLENIE LED W RYNNACH I KOLUMNACH

Oświetlenie pergoli LANTANA FLAT w postaci listew LED montowane jest w szkielecie konstrukcji – bocznych kolumnach, rynnie (światło skierowane bezpośrednio ku dołowi) oraz górnych bocznych belkach. Do wyboru mamy tradycyjne, białe światło o regulowanym natężeniu oraz światło w kolorystyce RGB, za pomocą którego na tarasie stworzymy niepowtarzalny nastrój. Oświetlenie sterowane jest za pomocą tego samego pilota, z którego korzystamy do obsługi dachu bocznych rolet.

Galeria

Konfiguruj

Pergole

Wyceń swoją pergole
za pomocą konfiguratora

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
WycenaWycena pergolePobierz Katalogbroszury pergole