Pergola tarasowa
Idealny cień
kiedykolwiek zechcesz

Pergola Maresol Grande

Pergola MARESOL GRANDE wyposażona jest w pełni automatycznie sterowany lamelowy dach, pozwalający na swobodne regulowanie dopływu promieni słonecznych (lamele o szerokości 21 cm obracają się wokół własnej osi pod kątem 150°). Szersze niż standardowo lamele zapewniają większy dostęp światła w pozycji otwartej, zaś w zamkniętej tworzą optycznie bardziej jednolitą powierzchnię dachu.

Z zamkniętego dachu woda deszczowa spływa do dyskretnie ukrytych w konstrukcji rynienek bocznych, którymi odprowadzana jest bezpośrednio do podłoża.

Dodatkowe opcje

Dodatkowe opcjonalne wyposażenie w postaci modułu grzewczego i ekranów wiatrochronnych pozwala na komfortowe korzystanie z tarasu również w nienajlepszych warunkach atmosferycznych. Dzięki nim można cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Pergola MARESOL GRANDE może być montowana przy fasadzie budynku (wsparta na 2 podporach) lub jako niezależna konstrukcja (4 podpory). Dostępna jest w kolorze białym i antracytowym.

LAMELE (21 cm)

W pełni automatyczne aluminiowe lamele dachowe o szerokości 21 cm pozwalają na większy dostęp światław pozycji otwartej w stosunku do standardowych (16 cm). Zamknięte tworzą bardziej jednolitą powierzchnię dachu. Opcjonalnie można wyposażyć jej w oświetlenie LED o barwie białej lub RGB.

SAMODZIELNA KONSTRUKCJA

Pergola Maresol Grande może być montowana jako samodzielna konstrukcja. Dzięki temu można ją wykorzystać do osłonięcia tarasu czy balkonu, ale również usytuowanego niezależnie basenu, jacuzzi czy kuchni na świeżym powietrzu.

5 LAT GWARANCJI

Pergole objęte są gwarancją producenta:

5 lat – elementy konstrukcyjne
3 lata – elektronika
2 lata – oświetlenie

ODPROWADZANIE WODY

W zamkniętej pozycji dachu woda deszczowa odprowadzana jest do podłoża przez dwie dyskretnie ukryte w konstrukcji rynny. System ten jest efektywny i całkowicie niewidoczny zzewnątrz.

KONSTRUKCJA PRZY FASADZIE

Pergolę Maresol Grande możemy zamontować przy fasadzie dowolnego budynku.

PILOT SOMFY

Wszystkie funkcje pergoli mogą być obsługiwane za pomocą jednego pilota firmy Somfy. Możemy zdalnie otwierać i zamykać lamele dachowe, opuszczać i podnosić ekrany przeciwwiatrowe, włączać moduły grzewcze i sterować oświetleniem LED.

Informacje techniczne

MAKSYMALNE WYMIARY

Pojedynczy moduł dachowy 5,94 m x 4 m (dł. x szer.)

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ

3 m.

ŁĄCZENIE MODUŁÓW

Względem dłuższego boku

Kolory

STANDARDOWE KOLORY

Struktualny szary

Struktualna biel

OPCJONALNE KOLORY

200 kolorów z palety RAL ( na zamówienie )

Wyposażenie dodatkowe

Pergola tarasowa oświetlenie

OŚWIETLENIE LED W RAMIE

Listwy LED o intensywnej białej barwie lub w kolorystyce RGB pozwalają stworzyć na tarasie przytulną atmosferę. Dostaczają też wystarczająco dużo światła, by pod pergolą spędzić wieczór przy dobrej książce lub w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Co ważne – oświetleniem sterujemy za pomocą tego samego pilota, z którego korzystamy do obsługi dachu i bocznych rolet.

Pergola tarasowa oświetlenie

OŚWIETLENIE LED W RYNNACH

Pergola Maresol Grande może być wyposażona w listwy LED, montowane w rynnach (bezpośrednie światło skierowane ku dołowi)

Pergola tarasowa oświetlenie

OŚWIETLENIE LED ZINTEGROWANE Z LAMELAMI DACHOWYMI

Listwy LED umieszczone w lamelach dachu dają białe światło, na tyle intensywne, by swobodnie i bez ograniczeń korzystać z pergoli również po zmroku. Komfort obsługi gwarantuje zdalne sterowanie pilotem Somfy.

Pergola tarasowa ogrzewanie

PANEL GRZEWCZY

Dzięki instalacji grzejników o dużej mocy (2000 W) z przestrzeni osłoniętej pergolą korzystać można swobodnie również w chłodniejsze dni i wieczory. Za pomocą pilota możemy regulować moc ogrzewania, korzystająć ze 100%, 80% lub 66% jego możliwości. Panele grzewcze dostępne są w kolorze czarnym lub anodowanej stali.

Pergola tarasowa ekrany modułowe

EKRANY MODUŁOWE

Kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba, modułowe ekrany zatrzymają chłód i wiatr na zewnątrz. Pionowe rolety wykorzystujące technologię ZIP montowane są w estetycznych kasetach pod górną ramą. Mogą być wyposażone w przejrzyste okna PCV, zapewniające niezakłócony widok na zewnątrz. Dzięki nim można cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu również wtedy, gdy pogoda nie jest idealna..

Pergola tarasowa czujnik śniegu

CZUJNIK DESZCZU LUB ŚNIEGU

Czujnik deszczu i śniegu chroni Twój taras, nawet podczas nieobecności. Dach zamyka się automatycznie pod wpływem pierwszych kropli deszczu, a kiedy opadom towarzyszy spadek temperatury poniżej 2°- otwiera się, by uniknąć gromadzenia się śniegu.

Pergola tarasowa oświetlenie

REGULOWANE OŚWIETLENIE LED RGB W LAMELACH

Lamele dachowe mogą być wyposażone w listwy LED w kolorystyce RGB, których natężenie i kolorystykę możemy regulować, w zależności od okoliczności za pomocą specjalnego pilota. Twój nastrój w danej chwili decyduje o barwie światła i jego intensywności.

Galeria

Konfiguruj

Pergole

Wyceń swoją pergole
za pomocą konfiguratora

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
WycenaWycena pergolePobierz Katalogbroszury pergole