Pergola tarasowa
O marce
La Pergoletta Sun&Shadow

O Marce

La Pergoletta Sun & Shadow to polska marka, oferująca na rodzimym rynku najwyższej jakości rozwiązania w zakresie systemów ochrony przeciwsłonecznej, jakie powstają w parkach technologicznych belgijskiej firmy BRUSTOR.

Wieloletnie doświadczenie w branży stolarki aluminiowej i okiennej wykorzystujemy rozwijając od kilku lat działalność w obszarze nowoczesnych systemów osłonowych. Nasza oferta obejmuje pergole i ekrany przeciwsłoneczne.

Wybierz odpowiedzialnego partnera

Autoryzowane partnerstwo

Jako oficjalny przedstawiciel Brustor w Polsce, La Pergoletta Sun & Shadow posiada bezpośredni dostęp do zaplecza technologicznego oraz pełnej gamy produktów. Pergole, markizy, rolety i parasole belgijskich producentów to jedne z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku osłon przeciwsłonecznych.

Profesjonalizm

Nasza ekipa montażowa to zaufani, odpowiedzialni ludzie, z którymi współpracujemy od lat, wyszkoleni w Belgii specjaliści o wysokich kwalifikacjach i kulturze osobistej. Lubimy trudne wyzwania – realizacja skomplikowanych projektów pozwala nam się wykazać kreatywnością i profesjonalizmem.

Kompleksowa obsługa

Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu (pomiar, dobór produktów, wycena, montaż) . Po jego zakończeniu  gwarantujemy efektywną opiekę posprzedażową – serwis, konsultacje związane z użytkowaniem i ewentualną rozbudową wyposażenia.

Zobacz film

Jak montujemy pergole

Co nas wyróżnia

Kapiał to ludzie

BRUSTOR to ludzie – wysoko wykwalifikowani specjaliści, dla których praca to równocześnie pasja. Niezależnie od tego, czy są precyzyjnymi operatorami maszyn, przedstawicielmi działu handlowego, czy inżynierami projektującymi innowacyjne rozwiązania – wszyscy to doświadczeni, zmotywowani pracownicy, których łączy wspólny cel – najwyższa jakość produktu i satysfakcja Klienta.

Kompleksowa ochrona

Przez lata działalności niewielka rodzinna firma BRUSTOR stała się silnym graczem na międzynarodowym rynku branży związanej z ochroną przeciwsłoneczną. Cała produkcja firmy odbywa się w europejskich zakładach w Belgii, a jej rezultaty – pergole,  znaleźć można w domach prywatnych i obiektach komercyjnych na całym świecie. Innowacyjność, jakość i zaawansowana technologia są ich kluczem do sukcesu.

Nowoczesny park maszynowy

Najwyższa jakość produkcji BRUSTOR jest możliwa dzięki inwestycjom w nowoczesne maszyny. Obsługiwane przez wykwalifikowany personel działają jak w zegarku – precyzyjnie, wydajnie i niezawodnie. System nowoczesnego powlekania umożliwia produkcję na miejscu poszczególnych komponentów w dowolnym kolorze.

Showroomy La Pergoletta

Showroom Warszawa Mokotów

Pergola Altea
Pergola Ombra Grande
ul. Smyczkowa 17
02-678 Warszawa
więcej

Showroom Katowice

Pergola Altea w kolorze antracytu
Pergola Ombra Grande biała
Zadaszenie Lantana
ul. Francuska 106 b
40-507 Katowice
więcej
Poznaj nasze

Pergole

Świat pergoli
i zadaszeń tarasowych

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
WycenaWycena pergolePobierz Katalogbroszury pergole