Najwyższa jakość
i technologia
Najwyższa jakość
i technologia
Najwyższa jakość
i technologia
Najwyższa jakość
i technologia

Pergola Altea

Pergola ALTEA wyposażona jest w innowacyjne rozwiązania inżynierskie – jej lamele dachowe mogą równocześnie obracać się wokół własnej osi (maksymalnie 130°) i rozsuwać, odsłaniając całkowicie dach. Obie funkcje działają niezależnie i pozwalają na uzyskanie perfekcyjnego zacienienia. Dach otwiera się z prędkością 1 m na 10 sekund, w pozycji otwartej zajmuje zaledwie 13% powierzchni. Silnik jest niewidoczny, a jego praca bardzo cicha.

Cztery ukryte w konstrukcji rynny zapewniają bezpieczne i całkowicie niewidoczne z zewnątrz odprowadzanie wody.

Dodatkowe opcje

Model ALTEA może być wyposażony w modułowe rolety boczne, montowane w estetycznych kasetach pod górną ramą oraz panele grzewcze (dostępne opcjonalnie) gwarantujące komfort użytkowania również w chłodniejsze dni oraz oświetlenie LED (do wyboru w różnych wariantach), które pozwala spędzać czas na tarasie długo po zapadnięciu zmroku.

LAMELE

Stylowe lamele w kształcie litery S sprawiają wrażenie lekkich i ażurowych, w rzeczywistości są bardzo stabilne. Dzięki ich funkcji obracania wokół własnej osi i rozsuwania zadaszenie tarasowe ALTEA pozwala uzyskać idealny stopień zacienienia.

SAMODZIELNA KONSTRUKCJA

Pergola Altea może być montowana jako samodzielna konstrukcja. Dzięki temu można ją wykorzystać do osłonięcia tarasu czy balkonu, ale również usytuowanego niezależnie basenu, jacuzzi czy kuchni na świeżym powietrzu.

5 LAT GWARANCJI

Pergole objęte są gwarancją producenta:

5 lat – elementy konstrukcyjne
3 lata – elektronika
2 lata – oświetlenie

ODPROWADZANIE WODY

Cały system odprowadzania wody ukryty jest w szkielecie konstrukcji. Woda z dachu spływa czterema połączonymi ze sobą rynnami, wbudowanymi w górnej części ramy, do kanalików umieszczonych w podporach, a z nich do podłoża. Wszystko odbywa się w sposób z zewnątrz niezauważalny.

KONSTRUKCJA PRZY FASADZIE

Pergolę Altea możemy zamontować przy fasadzie dowolnego budynku, wspartą na dwóch kolumnach. Od wewnątrz kolumny są wzmocnione, mają również możliwość regulacji wysokości w przypadku nierówności podłoża.

PILOT SOMFY

Wszystkie funkcje pergoli mogą być obsługiwane za pomocą jednego pilota firmy Somfy. Możemy zdalnie otwierać i zamykać lamele dachowe, opuszczać i podnosić ekrany przeciwwiatrowe, włączać moduły grzewcze i sterować oświetleniem LED.

Informacje techniczne

MAKSYMALNE WYMIARY

Maksymalna powierzchnia: 24m²
(6m x 4m)

Kolory

STANDARDOWE KOLORY

Struktualny szary

Struktualna biel

OPCJONALNE KOLORY

200 kolorów z palety RAL ( na zamówienie )

Wyposażenie dodatkowe

Pergola tarasowa oświetlenie

REFLEKTORY PUNKTOWE LED

Opcjonalnie pergola ALTEA może być wyposażona w ledowe lampy punktowe typu SPOT (montaż tylko na dłuższym boku).

Pergola tarasowa oświetlenie

OŚWIETLENIE LED W RYNNACH

Pergola ALTEA może być wyposażona w listwy LED montowane w rynnach (białe światło skierowane bezpośrednio ku dołowi).

Pergola tarasowa czujnik śniegu

CZUJNIK DESZCZU LUB ŚNIEGU

Czujnik deszczu i śniegu chroni Twój taras, nawet podczas nieobecności. Dach zamyka się automatycznie pod wpływem pierwszych kropli deszczu, a kiedy opadom towarzyszy spadek temperatury poniżej 2°- otwiera się, by uniknąć gromadzenia się śniegu.

Pergola tarasowa ogrzewanie

PANEL GRZEWCZY

Dzięki instalacji grzejników o dużej mocy (2000 W) z przestrzeni osłoniętej pergolą korzystać można swobodnie również w chłodniejsze dni i wieczory. Za pomocą pilota możemy regulować moc ogrzewania, korzystająć ze 100%, 80% lub 66% jego możliwości. Panele grzewcze dostępne są w kolorze czarnym lub anodowanej stali.

Pergola tarasowa ekrany modułowe

EKRANY MODUŁOWE

Kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba, modułowe ekrany zatrzymają chłód i wiatr na zewnątrz. Pionowe rolety wykorzystujące technologię ZIP montowane są w estetycznych kasetach pod górną ramą. Mogą być wyposażone w przejrzyste okna PCV, zapewniające niezakłócony widok na zewnątrz. Dzięki nim można cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu również wtedy, gdy pogoda nie jest idealna.

Galeria

Poznaj nasze

Pergole

Świat pergoli
i zadaszeń tarasowych

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
WycenaWycena pergolePobierz Katalogbroszury pergole