LUNCH POD PERGOLĄ

Mając w perspektywie budowę domu, przebudowę terenu wokół niego lub budowę nowego tarasu, warto już na etapie projektu dokładnie przemyśleć podstawowe założenia i dostosować zewnętrzną przestrzeń do swoich potrzeb i preferowanych aktywności. To właśnie na tarasie przez dużą część roku spędza się swój wolny czas, relaksuje, przygotowuje posiłki i przyjmuje gości. Lunch na tarasie to często jedno z najprzyjemniejszych marzeń podczas mokrych i ciemnych dni jesieni i zimy.

Pergola aluminiowa

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie trzeba rezygnować ze spędzania czasu na tarasie podczas chłodnych pór roku. Odpowiednim, całorocznym rozwiązaniem jest aluminiowa pergola firmy La Pergoletta Sun&Shadow. Pozwala ona funkcjonalnie i nowocześnie zaaranżować przestrzeń tarasową. Zaawansowana technologicznie konstrukcja oraz dodatkowe funkcjonalności, jak screeny boczne, obrotowe lamele, czy panele grzewcze chronią przed słońcem, deszczem, a zimą zapewniają komfort termiczny.

Showroom – dobry sposób na lunch pod pergolą

W grudniu 2017 roku w Wilanowie powstał pierwszy w Polsce showroom, czyli salon sprzedaży pergoli tarasowych. W komfortowych warunkach można poznać tam flagowe produkty marki La Pergoletta – pergole Alteę i Ombrę Grande, rozpoznać ich możliwości i dodatkowe funkcje.

W marcu 2018 w salonie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu “Lunch pod pergolą”. Przedstawiciele branży budowlanej, architektonicznej, agencji nieruchomości oraz świata mediów spotkali się, celem wymiany doświadczeń, związanych z tematyką ogrodów i tarasów, poszerzenia wiedzy oraz omówienia możliwości, jakie dają produkty marki La Pergoletta Sun&Shadow. Swobodnej atmosferze pod pergolą sprzyjał lunch i filiżanka kawy. Po zapoznaniu z rodzajami pergoli, ich funkcjami, sposobami montażu oraz możliwościami zastosowania konkretnych rozwiązań, odbyły się indywidualne konsultacje.

Kolejne edycje

Druga edycja eventu z cyklu “Lunch pod pergolą” odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. Poświęcona będzie akcesoriom i dodatkowemu wyposażeniu, które można zainstalować w pergoli aluminiowej. Wybór jest bardzo szeroki – różnego rodzaju oświetlenie LED, boczne ekrany, chroniące przed wiatrem, grzejniki na podczerwień, czujnik deszczu i śniegu, czy nawet nagłośnienie. Wszystko to sprawia, że na tarasie jesteśmy w stanie stworzyć strefę wypoczynku co najmniej tak komfortową, jak np. w salonie, z dodatkową przewagą, jaką jest bezpośredni kontakt z naturą.

“Zapraszamy na spotkanie architektów, przedstawicieli firm budowlanych i ogrodniczych, dziennikarzy oraz inne osoby, związane zawodowo z projektowaniem i aranżacją przestrzeni na styku dom – ogród. Zapewniamy, że pod pergolą lunch smakuje wyjątkowo” – przekonuje Piotr Kunkiel, product manager firmy La Pergoletta.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie lapergoletta.pl/pod-pergola.

Wstęp wolny!

Godziny otwarcia showroomu La Pergoletta

Warszawski showroom zaprasza wszystkich od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00.

Adres: Warszawa Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 31