Najwyższa jakość
i technologia
Najwyższa jakość
i technologia
Najwyższa jakość
i technologia
Najwyższa jakość
i technologia

Pergola bioklimatyczna Altea S

Pergola ALTEA S wyposażona jest w całkowicie rozsuwany dach zbudowany z aluminiowych lameli obracających się wokół własnej osi (maksymalnie 130°). Dach otwiera się szybko, płynnie i cicho, dzięki czemu nie zakłóca wypoczynku na tarasie. Po otwarciu złożone lamele zajmują jedynie 13% jego powierzchni, co gwarantuje pełną kontrolę nad poziomem zacienienia.

Dodatkowo model pergoli ALTEA S w porównaniu do modelu Altea posiada szersze i wyższe rynny, które zapewniają jeszcze lepsze odprowadzanie wody do podłoża.

Dodatkowe opcje

Pergolę ALTEA S można wyposażyć w boczne ekrany, chroniące przed wiatrem, słońcem oraz insektami, oświetlenie LED (do wyboru w różnych wariantach) oraz panele grzewcze, gwarantujące komfort w chłodniejsze dni.

LAMELE

Stylowe lamele w kształcie litery S sprawiają wrażenie lekkich i ażurowych, w rzeczywistości są bardzo stabilne. Dzięki ich funkcji obracania wokół własnej osi i rozsuwania zadaszenie tarasowe ALTEA S pozwala uzyskać idealny stopień zacienienia.

SAMODZIELNA KONSTRUKCJA

Pergola ALTEA S może być montowana jako samodzielna konstrukcja. Dzięki temu można ją wykorzystać do osłonięcia tarasu czy balkonu, ale również usytuowanego niezależnie basenu, jacuzzi czy kuchni na świeżym powietrzu.

5 LAT GWARANCJI

Pergole objęte są gwarancją producenta:

5 lat – elementy konstrukcyjne
3 lata – elektronika
2 lata – oświetlenie

ODPROWADZANIE WODY

Cały system odprowadzania wody ukryty jest w szkielecie konstrukcji. Woda z dachu spływa czterema połączonymi ze sobą rynnami, wbudowanymi w górnej części ramy, do kanalików umieszczonych w podporach, a z nich do podłoża. Wszystko odbywa się w sposób z zewnątrz niezauważalny.

KONSTRUKCJA PRZY FASADZIE

Pergolę ALTEA S możemy zamontować przy fasadzie dowolnego budynku, wspartą na dwóch kolumnach. Od wewnątrz kolumny są wzmocnione, mają również możliwość regulacji wysokości w przypadku nierówności podłoża.

PILOT SOMFY

Wszystkie funkcje pergoli mogą być obsługiwane za pomocą jednego pilota firmy Somfy. Możemy zdalnie otwierać i zamykać lamele dachowe, opuszczać i podnosić ekrany przeciwwiatrowe, włączać moduły grzewcze i sterować oświetleniem LED.

Informacje techniczne

MAKSYMALNE WYMIARY

Maksymalna powierzchnia 24m² (6,09m x 4m)

Kolory

STANDARDOWE KOLORY

Struktualny szary

Struktualna biel

OPCJONALNE KOLORY

200 kolorów z palety RAL ( na zamówienie )

Wyposażenie dodatkowe

Pergola tarasowa oświetlenie

REFLEKTORY PUNKTOWE LED

Opcjonalnie pergola ALTEA może być wyposażona w ledowe lampy punktowe typu SPOT (montaż tylko na dłuższym boku).

Pergola tarasowa oświetlenie

OŚWIETLENIE LED W RYNNACH

Pergola ALTEA może być wyposażona w listwy LED montowane w rynnach (białe światło skierowane bezpośrednio ku dołowi).

Pergola tarasowa czujnik śniegu

CZUJNIK DESZCZU I ŚNIEGU

Czujnik deszczu i śniegu chroni Twój taras, nawet podczas nieobecności. Dach zamyka się automatycznie pod wpływem pierwszych kropli deszczu, a kiedy opadom towarzyszy spadek temperatury poniżej 2°- otwiera się, by uniknąć gromadzenia się śniegu.

Pergola tarasowa ogrzewanie

PANEL GRZEWCZY

Dzięki instalacji grzejników o dużej mocy (2000 W) z przestrzeni osłoniętej pergolą korzystać można swobodnie również w chłodniejsze dni i wieczory. Za pomocą pilota możemy regulować moc ogrzewania, korzystająć ze 100%, 80% lub 66% jego możliwości. Panele grzewcze dostępne są w kolorze czarnym lub anodowanej stali.

Pergola tarasowa ekrany modułowe

EKRANY MODUŁOWE

Kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba, modułowe ekrany zatrzymają chłód i wiatr na zewnątrz. Pionowe rolety wykorzystujące technologię ZIP montowane są w estetycznych kasetach pod górną ramą. Mogą być wyposażone w przejrzyste okna PCV, zapewniające niezakłócony widok na zewnątrz. Dzięki nim można cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu również wtedy, gdy pogoda nie jest idealna.

Galeria

Poznaj bliżej

Blog

Świat pergoli
i zadaszeń tarasowych

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
WycenaWycena pergolePobierz Katalogbroszury pergole