La Pergoletta Sun&Shadow – polska marka oferująca rozwiązania w zakresie ochrony przeciwsłonecznej

La Pergoletta Sun&Shadow to polska marka, oferująca na rodzimym rynku rozwiązania w zakresie systemów ochrony przeciwsłonecznej, jakie powstają w parkach technologicznych belgijskich firm Brustor i Prostor. Wieloletnie doświadczenie w branży stolarki aluminiowej i okiennej wykorzystane zostało do rozwinięcia działalności w obszarze nowoczesnych systemów osłonowych. Oferta Pergoletty obejmuje pergole, parasole i ekrany przeciwsłoneczne.

W grudniu 2017 roku otwarty został w Warszawie nowy Showroom La Pergoletta Sun&Shadow. To pierwszy w Polsce salon specjalizujący się wyłącznie w sprzedaży pergoli ogrodowych, połączony z ich luksusową ekspozycją. Stanęły tu dwie aluminiowe pergole (flagowe modele): Altea i Ombra grande. W komfortowych warunkach, z perspektywy wygodnej kanapy można poznać wszystkie ich zalety i możliwości.
Pergole to innowacyjne zadaszenia tarasowe, których walory docenia cały świat. Od niedawna również w Polsce zyskują na popularności. To zaawansowane technologicznie, multifunkcjonalne konstrukcje, wykonane z aluminium, z niezwykłą dbałością o detale i względy estetyczne. Prosta, ascetyczna bryła oraz prawie nieograniczone możliwości kolorystyczne sprawiają, że można je postawić wszędzie – przy dowolnym budynku mieszkalnym, na tarasie, w ogrodzie, nad basenem, na większym, odsłoniętym balkonie, przy budynkach komercyjnych (restauracjach, hotelach, kawiarniach). Ascetycznej formie towarzyszy bogactwo wyposażenia (oświetlenie led, led RGB, ogrzewanie, pionowe screeny chroniące od słońca i wiatru, szklane przesuwne panele, czujnik wody i deszczu), a wszystko sterowane automatycznie za pomocą jednego pilota.

„W warszawskim Showroomie mają Państwo możliwość poznać szczegóły konstrukcji pergoli La Pergoletta, przetestować wszystkie funkcje; sprawdzić, jak działa automatycznie sterowany dach i system odprowadzania wody, jak zmienia się nastrój, w zależności od wyboru oświetlenia. Oraz wyobrazić sobie własny taras pod pergolą. Pracownicy firmy La Pergoletta pomogą zaplanować go w najmniejszym nawet szczególe i zrealizują dla Państwa najbardziej śmiałe projekty, z gwarancją najwyższej jakości” zachęcają do odwiedzenia Showroomu przedstawiciele Pergoletty.

Showroom La Pergoletta Sun & Shadow zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 19.00.

Lokalizacja: Aleja Rzeczypospolitej 31; 02-972 Warszawa (Wilanów).