Nowy Showroom Pergoletta w Warszawie

To pierwszy w Polsce salon specjalizujący się wyłącznie w sprzedaży pergoli ogrodowych oraz ich luksusowa ekspozycja. Stanęły tu dwie aluminiowe pergole, nasze flagowe modele – Altea i Ombra Grande. W komfortowych warunkach, z perspektywy wygodnej kanapy można poznać wszystkie ich możliwości.

Oferta Pergoletty to innowacyjne zadaszenia tarasowe, ich zalety docenia cały świat, rownież w Polsce zyskują coraz większą popularność. To zaawansowane technologicznie, multifunkcjonalne konstrukcje, wykonane z aluminium z niezwykłą dbałością o detale i względy estetyczne. Prosta, ascetyczna bryła, prawie nieograniczone możliwości kolorystyczne sprawiają, że można je postawić wszędzie – przy dowolnym budynku mieszkalnym, na tarasie, w ogrodzie, nad basenem, na większym, odsłoniętym balkonie, przy budynkach komercyjnych – restauracjach, hotelach, kawiarniach. Niezależnie od stylu architektury, której towarzyszą, zawsze wyglądają doskonale. Ascetycznej formie towarzyszy bogactwo wyposażenia – oświetlenie LED, LED RGB, ogrzewanie, pionowe screeny chroniące od słońca i wiatru, szklane przesuwne panele, czujnik wody i deszczu, a wszystko sterowane automatycznie za pomocą jednego pilota.

W warszawskim Showroomie macie Państwo możliwość poznać szczegóły konstrukcji naszych pergoli, przetestować wszystkie funkcje, sprawdzić, jak działa automatycznie sterowany dach i system odprowadzania wody, jak zmienia się nastrój, w zależności od wyboru oświetlenia. I wyobrazić sobie własny taras pod pergolą. Wspólnie możemy go zaplanować w szczegółach, a my gotowi jesteśmy zrealizować nawet najbardziej śmiały projekt, dając gwarancję najwyższej jakości.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 19.00.

Aleja Rzeczypospolitej 31

02-972 Warszawa (Wilanów)